Parafia Świętej Rodziny

Parafia Świętej Rodziny na Zaciszu w Warszawie. Rekolekcje w naszej parafii. Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny. Fundacja Imienia Świętego Józefa. Służba liturgiczna ministranci i lektorzy. Wyjazd integracyjny scholi - Niegów 2016. Słupno - inegracja scholankowa - 23.09.2017 r. Zajęcia muzyczne 25.11.2017 r. Rycerze Jana Pawła II. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Grupa mam z małymi dziećmi. Spotkanie z Dorotą Cichocką, grafikiem. Manifestację pop.

OVERVIEW

The web site parafiaswrodziny.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have examined seven pages inside the website parafiaswrodziny.pl and found three websites associating themselves with parafiaswrodziny.pl.

PARAFIASWRODZINY.PL TRAFFIC

The web site parafiaswrodziny.pl is seeing varying amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for parafiaswrodziny.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaswrodziny.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaswrodziny.pl

Strona główna

Galeria - Parafia Świętej Rodziny na Zaciszu w Warszawie. Wybierz jeden z dostępnych poniżej albumów, aby obejrzeć zdjęcia.

Ruch Rodzin Nazaretańskich

Jakże zmieniłyby się nasze małżeństwa i rodziny, gdyby żona widziała w mężu, a mąż w żonie - Chrystusa, gdyby sobie ze względu na Jego obecność wzajemnie usługiwali. W dniach 5 -14 lipca 2015 odbyły się rekolekcje letnie w Małym Cichym. Relacja z tych rekolekcji oraz zapis wygłoszonych konferencji znajdują się poniżej. Tekst Drogi Krzyżowej znajduje się w zakładce ADORACJE. Pielgrzymka w intencji kierowników duchowych RRN.

WHAT DOES PARAFIASWRODZINY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaswrodziny.pl Mobile Screenshot of parafiaswrodziny.pl Tablet Screenshot of parafiaswrodziny.pl

PARAFIASWRODZINY.PL SERVER

Our parsers diagnosed that a single page on parafiaswrodziny.pl took two thousand two hundred and eighty-one milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
89.161.143.95

We revealed that this domain is utilizing the IdeaWebServer/0.83 server.

Parafia Świętej Rodziny

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Parafia Świętej Rodziny na Zaciszu w Warszawie." We noticed that the web page also said " Służba liturgiczna ministranci i lektorzy." It also said " Wyjazd integracyjny scholi - Niegów 2016. Słupno - inegracja scholankowa - 23. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Grupa mam z małymi dziećmi. Spotkanie z Dorotą Cichocką, grafikiem."

SEEK SIMILAR WEB SITES

Kościół w Sycowie

Strona internetowa parafii jest zmieniana. Prosimy cierpliwie oczekiwać nowej szaty strony i bezbłędnego funkcjonowania. w szpitalu będą odprawiane w środy o g. 30 i w niedzielę o 15. 30! Nawiedzenie domów przez Jasnogórska Panią. Spotkania odbywają się w pierwszy i ostatnia czwartek miesiąca o g.

Parafia Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

W dzień liturgicznej Uroczystości Zwiatowania Pańskiego, czyli 09 kwietnia, zapraszamy na mszę świętą o godz. Nasza kaplica cmentarna nosi ten tytuł, dlatego najbliższa n.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Mikołaja

Powołania zakonne i kapłańskie z naszej parafii. Modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Prace gospodarcze od 2002 r. Biuro Parafialne czynne w środy w godz. W pilnych sprawach kontakt telefoniczny. Tel 58 676 15 18. 66 8351 0003 0033 8220 2000 0010. Prace gospodarcze od 2002 r.

Sts. Peter and Paul Roman Catholic Church - Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła -Tacoma, WA.

Sts Peter and Paul Parish in Tacoma, WA. Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Parafia Tanowo

Ewangelia na Drugą Niedzielę Wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego. Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli. A to powiedziawszy, pokazał im ręce i bok. Uradowali się zatem uczniowie, ujrzawszy Pana.